PRETRŪSAS APSTRĀDE

"Sintija Auto" piedāvā veikt pilnu pretrūsas apstrādi visu veidu automašīnām, ar Zviedrijā ražoto "Mercasol" produkciju pēc ražotāja izstrādātās metodes. Izmanto šo iespēju, pasargā savu auto no rūsas un dod tai iespēju ilgāk izskatīties kā jaunai! Garantija līdz 16 gadiem.

Lai pilnvērtīgi veiktu automašīnas apstrādi, tiek demontēti paspārņi un nepieciešamās aizsargdetaļas. Tas palīdz piekļūt vietām, kur metāla rūsēšana ir viena no aktīvākajām. Tiek veikta rūpīga auto šasijas mazgāšana, dobumu skalošana, lai attīrītu visas virsmas no netīrumiem, eļļas un sāļiem.
Tālākais apstrādes process turpinās tikai tad, kad automašīnas grīda ir pilnībā izžuvusi. Ar gaisa spiedienu tiek izpūsti pēdējie netīrumi. Seko motortelpas un vāka apstrāde ar speciāli tam paredzētu vasku. Dobumos tiek izsmidzināts antikorozijas aizsarglīdzeklis, kas pārklāj iekšējās metāla virsmas un neļauj rasties rūsai. Tiek uzklāta pirmā - plānākā - antikorozijas līdzekļa kārta.
Nobeigumā tiek uzklāta biezākā aizsargkārta, kas neļauj rasties rūsai un pasargā auto virsbūvi no šķembu radītajiem bojājumiem. Šis proces aizņem no 2-3 dienām, atkarībā no automašīnas stāvokļa.

Izmaksas:  no 290 EUR

Visas cenas uzrādītas ar PVN(21%)

PRETRŪSAS APSTRĀDE AR MERCASOL MATERIĀLIEM

                                    JAUNAS AUTOMAŠĪNAS GARANTIJA

                                  LIETOTAS AUTOMAŠĪNAS GARANTIJA

Aktualitātes:


Vajadzīgi  automašīnu krāsotāji un mācekļi automašīnu sagatavošanai, krāsošanai.

SADARBĪBAS PARTNERI

 

 

Mūsu darbi

2019 © Sintija auto