Navigācija
Jūsu grozs

Par mums

SIA “Sintija auto” ir pieredzes bagāts uzņēmums, kurš savus pakalpojumus piedāvā jau gandrīz 22  gadus. Tā vienīgais īpašnieks, dibinātājs un vadītājs ir Normunds Gailums, kurš šajā nozarē darbojas kopš 1993.gada. Uzņēmums specializējas vieglo automašīnu un mikroautobusu virsbūvju remontā, un krāsošanā. Pateicoties pieredzei un profesionalitātei, esam pierādījuši sevi kā uzņēmumu, kam uzticas gan apdrošinātāji un individuālie automašīnu īpašnieki, gan plaša profila autoservisi -  sadarbības partneri ar citu specializāciju.

Lai ietu līdzi laikam, 2008. gada 1. decembrī uzņēmums pārcēlās uz jaunām, kapitāli remontētām un moderni aprīkotām telpām  -  Rīgā, Vecmīlgrāvī, Jaunciema gatvē 320 B.

No  2013.gada  esam  autoremonta centrs, kur var veikt pilnu auto apkopi ,ieskaitot bremžu pārbaudi, savirzes regulēšanu un elektrodiagnostiku.

Mēs uzskatām, ka vislabāko darba kvalitāti var sasniegt tikai ar augsti profesionālu darbaspēku, modernām, profesionālām  tehnoloģijām un pareizo attieksmi.
Tāpēc  mums ir:

Apmācīti speciālisti, kuri regulāri apmeklē kvalifikācijas paaugstināšanas kursus gan Latvijā, gan ārzemēs;
Mūsdienīga tehnoloģija – virsbūves ģeometrijas atjaunošanas stends, krāsošanas kamera, augstvērtīgas auto krāsas, kvalitatīvas rezerves daļas u.c.;
Atbildība par padarīto;
Individuāla pieeja katram klientam;
Elastīgas cenas.