Navigācija
Jūsu grozs

VIRSBŪVJU REMONTS

VIRSBŪVJU REMONTS

Ģeometrijas atjaunošana

Automašīnu virsbūves ģeometrijas atjaunošana tiek veikta uz  virsbūvju remonta stenda, kas aprīkots ar mērīšanas iekārtām.Virsbūvju parametru noteikšanai izmantojam datorizētu programmu.

Metināšanas šuves tiek apstrādātas tās alvojot, kas nodrošina augstu aizsardzību pret koroziju. Ja automašīnas izgatavotājrūpnīca ir paredzējusi šuves lodēšanu ar misiņu, tad to arī daram.

Lai novestu līdz minimumam korodēšanas iespējas, pēc automašīnu virsbūvju remonta, kad tiek bojāta metāla struktūra to metinot, piedāvājam bojāto paneļu nomaiņu, tos pielīmējot (jumti, sānu paneļi, u.t.t). Šinī darbā izmant ojam 3M firmas produktus un jaunākās tehnoloģijas. www.3m.com

Automašīnu paneļu virsmu izlīdzināšanai tiek izmantota SPOTTER  tipa iekārta, kas metāla struktūru praktiski nebojā, samazina remonta laiku, kā arī uzlabo remonta kvalitāti.

Pastāv iespēja alumīnija metināšanai.

Lai nodrošinātu pilnu auto virsbūvju remonta klāstu, piedāvājam visu veidu plastmasu remontu , virsmu taisnošanu, lodēšanu, metināšanu, kā arī līmēšanu, izmantojot 3M un TERASSON firmu kvalitatīvos produktus.